‘Ooohh na ndihmoni bre për këtë djalë, amani ju koftë’ Shpërndajeni ta ndihmojmë të gjithë

15 views

0   0

Nje Shqiperi si kjo e jona...

Redis Sabaj eshte 26 vjeç nga Mallakastra, prej 2 vitesh vuan nga sëmundja e sklerozes multiple dhe e ka të pamundur të lëviz. Redisi kërkon nga shteti që ta ndihmojnë për të marrë një kurim më të specializuar jashtë vendit, ndersa nuk familja e tij nuk mund ti lejoje vetes as te bleje nje karrove invalidi per te birin. Babai i Redisit, Seit Sabaj ka punuar 22 vjet polic dhe eshte liruar nga detyra ne vitin 2014 ndersa sot punon si polic privat. Nuk fajesoj askend, dhe nuk duhet ti lutemi askujt!...

p.s...Ky eshte numri personal i Redisit per kedo qe do ta kontaktoje qofte edhe per ti dhene kurajo 0695547988 

Published 2 weeks ago

Category Video  /  General

View More
Loading...


Comments

0 Comments