Trending Media

Ledri Vula ft. Lumi B - Krejt shokt e mi 1    0

AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Produced by: Big Bang (REDBOX Entertainment) Lyrics: Ledri Vula & Lumi B Directed by: Valon Aziri ℗ & © AVD Digital & NESËR L....

Shqipet 23 views

Saranda hap sezonin turistik, mbërrin fluksi i parë i turi... 0    0

Saranda dje çeli sezonin turistik, ku edhe mbërriti kroçera e parë me 2500 turistë. Në ceremoninë e organizuar në sheshin...

Shqipet 10 views

Vërshohet qyteti i Ferizajt 0    0

Një mot me stuhi breshëri ka përfshirë Ferizajn rreth orës 15:00. Për afro 30 minuta në qytetin e Ferizajt ka rënë b...

Shqipet 33 views

Pas dy javëve Liqeni Treska funksional 0    0

NPK Liqeni Treska-Saraj u bë pastrimi i Liqenit dhe Kositjen e Parkut dhe shpresojmë që Qytetarët e Shkupit me rethinë këtë verë...

Shqipet 17 views

Syri i Kalter -Blue Eye, Albania 0    0

Syri i kalter which literally means "Blue Eye", is a popular tourist destination of Southern Albania.

Shqipet 32 views

Sinan Vllasaliu - Nuk eshte fer (Official Video 4K ) 0    0

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Produced by EMRACOM Teksti & Muzika: Ilir Berani Orkestrimi: Virusi Video: XL Films

Shqipet 29 views

Përrallë me Tupan - BLERO 0    0

www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala

Shqipet 14 views

Era sapo veshi bluzën më të çuditshme +18 dhe njerëzit ... 0    0

Era sapo veshi bluzën më të çuditshme +18 dhe njerëzit s’dinë ç’të mendojnë Nëse ju pëlqen vidjo bëni Like+Subscribe. Faleminderit

Shqipet 24 views

Nusret Kurtishi - Lum Vatani qe te ka (Official Video) 0    0

Nusret Kurtishi - Lum Vatani qe te ka ➥ Abonoje Kanalin ketu ➥ http://smarturl.it/JetimateBallkanit Teksti dhe Melodia: Kreshnik Avdiu Vokale: Nafidan Miftari Audio: Pleorat Gashi, Nusret Asa...

Shqipet 28 views