Laura Vass DeSanto Alin Solo - Turbo Tallava BeatBox - NEW S... 0    0

Laura Vass DeSanto Alin Solo - Turbo Tallava BeatBox - NEW STYLE: Noi iti aducem orice artist la evenimentul tau : +40755.29.28.52 Pentru inregistrari audio - video si dedicatii : +40755.29.28.52 A...

Shqipet 0 views

Muhamet Sejdiu & Lul Vushtria - Turbo Tallava - Rrushi i RAH... 0    0

https://www.facebook.com/pages/Muhamet-Sejdiu/129039193928482 MUHAMET SEJDIU TURBO TALLAVA =RRUSHI I RAHOVECIT .

Shqipet 1 views

28 Nentori 2009 Valle e Tiranes 0    0

Festa e 28 Nentorit 2009 organizuar nga Fondi dhe Xhamija Shqiptare ne New Jersey. Valle e Tiranes

Shqipet 1 views

Ditë zie për Angela Martinin , humb shoqen e ngushtë ... 0    0

Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni 'Subscribe' me qellim te ngarkimit te videove te reja. Click Subscribe ! Facebook: https://www.facebook.com/skandaletevipave/?fref=ts Ndalohet kopja ose vjedhja...

Shqipet 6 views

Rama sqaron pagesën për “Rr.e Kombit”, i sulet opozit... 0    0

Copyrighted by News24 Albania Debati për tarifimin në rrugën e Kombit është zhvendosur në sallën e Kuvendit ku kryeministri Edi Rama ka dhënë sqarimet e tij, ku bëri të ditur se banorët e...

Shqipet 0 views

Browse Media

Work and Live in Holland 0    0

Our alumni,Aaron DSouza from Nyenrode Business University talks about career opportunities that lie ahead for Indian students, after graduating from the renowned Universities of Holland.

Shqipet 7 views

Big river carp: A brace of 40lb+ common and a 45lb mirror on... 0    0

I recently joined my good friends Mark and Wayne for three days on the bank of the river Mayenne. They were camped up in their favourite swim and I was keen to explore that section of the river with t...

Shqipet 79 views

Passion For Carp Fishing 0    0

Carp Magic Ball est une Team qui basée dans le sud-ouest qui fabrique des bouillettes fraîches sous vide, Pop-Ups, Liquides Boosters et Sticks Mixs. Tous les produits ont été mis au point après d...

Shqipet 63 views

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 1! (19 shku... 0    0

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN Ky baba ka humbur 8 djem. E vetmja që ka mbijetuar është vajza, të cilës s’ia ka thënë kur...

Shqipet 4 views

Mos e le nënën për një grua si kjo! 0    0

Detyrimet ndaj nënës janë madhore dhe gruaja duhet ta dijë se lumturia e burrit të saj është në bamirësinë e t...

Shqipet 8 views

Jakup Asipi Disa fjalë për maqedonët! Allahu e mëshiroft... 0    0

Jakup Asipi Disa fjalë për maqedonët! Allahu e mëshiroftë..Ne Si Staf kemi per qellim qe juve tju sjellim sa me shum video por gjithsesi se kemi..Harxhime ...

Shqipet 8 views