KENGE PER FEMIJE - FLUTUROJ NE FANTAZI & DITELINDJA - LORENC... 0    0

LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE DIVJAKE TEL: 069 3108 398 ATDHEU ANKIMI I GRENZES BILBILI DHE GJINKALLA CICERIMAT E ZOGJVE TE PYLLIT DUA LESIN NE JEMI KAU...

Shqipet 1 Vues

Kaspersky 2011 Crack License (Albanian Hackers Group) 0    0

Download File http://www.mediafire.com/?ipl1g9456e959am Website: WwW.Albanain-News.COM Contact Facebook: http://www.facebook.com/ Contact Msn: [email protected] FanPage Fb : http://www.fa...

Shqipet 1 Vues

Anulohet vizita e kryeministrit të Malit të Zi në Kosovë... 0    0

Kushtet e pafavorshme atmosferike, me mjegull, e kanë bërë të pamundur uljen e avionit me kryeministrin malazez ditën e sotme në Prishtinë.

Shqipet 0 Vues

Browse Media

Shpellat Theur dhe Hira, në të cilat u strehua Muhamedi 0    0

Shpellat Theur dhe Hira, në të cilat u strehua Muhamedi, sal-lallahu alejhi ve sel-lem, Video kualitative

Shqipet 1 Vues

JETA - Agron Hasani & Thamara Penna 28.08.2017 0    0

Agron Hasani tash e 18 vite jeton ne Zelande te Re. Pas 9 viteve rikthehet ne vendlindje. Kesaj radhe me te dashuren e tij nga Brazili, Thamaren.

Shqipet 7 Vues

Video: Angry Erdogan lashes out during speech by top lawyer ... 0    0

In a show of anger, Turkey's Prime Minister Recep Tayyip Erdogan heckled the head of the country's bar association on Saturday, May 10. Erdogan accused Metin Feyzioglu of rudeness for being critica...

Expresslajme 9 Vues

Linda Morina në kulëm të shtëpisë i këndon Presidentit 0    0

Linda Morina nuk ka të ndalur. Tani ajo i thuri disa vargje presidentit të Kosovës, Hashim Thacit. Për më shumë ju ftojmë ta shikon...

Shqipet 8 Vues

I verbër dhe zdrukthëtar 0    0

Daut Hoxha, një person i verbër nga Ferizaj, bën punën e zdrukthëtarit. Përderisa për shumëkënd kjo punë është me rreziqe, kjo nuk e pengon Hoxhën që këtë punë ta bëj gati për dy de...

Infoshqip 8 Vues

Çmendet konkurentja e X Factor , gjysmë nudo i sulet anët... 0    0

Çmendet konkurentja e X Factor , gjysmë nudo i sulet anëtarit të jurisë, reagimi i tij do t’ju çudisë

Shqipet 12 Vues

Një Kat më Lart - Ilda Bejleri 23/12/2017 | IN TV Albania 0    0

Ilda Bejleri e ftuar në "Një kat më lart" me Ermal Peçi ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/int...

Shqipet 8 Vues