HOXHALLARET KUNDER “ISIS” “ESHTE NJE ORGANIZATE FANATI... 0    0

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhi...

Shqipet 5 views

Amazing fishing In Battambang Province 2017|khmer net fishin... 0    0

Hi Guy ! How do you do !! this is video I want to show you about Amazing fishing In Battambang Province 2017|khmer net fishing|Catch fish on rice field ( Part 166 ) If you like this video and want ...

Shqipet 6 views

Burim Ademi-Mami 0    0

Jo qe ju tutna Mamit se trupi mu ka msu...po flokt po dhamin :P Kjo video shkon per krejt ata qe um dojn edhe une i dua Kto video i boj veq per me ju shti me kesh me jau ndreq diten. nqofse doni ala m...

Shqipet 2 views

SI PO NDIHET CILJETA ME GJOKSIN E RI 0    0

Story: Vlorijan Halili Kamera: Lirak Stublla Montazhi: Arianit Halili

Shqipet 0 views

Browse Media

Shpellat Theur dhe Hira, në të cilat u strehua Muhamedi 0    0

Shpellat Theur dhe Hira, në të cilat u strehua Muhamedi, sal-lallahu alejhi ve sel-lem, Video kualitative

Shqipet 1 views

JETA - Agron Hasani & Thamara Penna 28.08.2017 0    0

Agron Hasani tash e 18 vite jeton ne Zelande te Re. Pas 9 viteve rikthehet ne vendlindje. Kesaj radhe me te dashuren e tij nga Brazili, Thamaren.

Shqipet 7 views

Video: Angry Erdogan lashes out during speech by top lawyer ... 0    0

In a show of anger, Turkey's Prime Minister Recep Tayyip Erdogan heckled the head of the country's bar association on Saturday, May 10. Erdogan accused Metin Feyzioglu of rudeness for being critica...

Expresslajme 9 views

Linda Morina në kulëm të shtëpisë i këndon Presidentit 0    0

Linda Morina nuk ka të ndalur. Tani ajo i thuri disa vargje presidentit të Kosovës, Hashim Thacit. Për më shumë ju ftojmë ta shikon...

Shqipet 8 views

I verbër dhe zdrukthëtar 0    0

Daut Hoxha, një person i verbër nga Ferizaj, bën punën e zdrukthëtarit. Përderisa për shumëkënd kjo punë është me rreziqe, kjo nuk e pengon Hoxhën që këtë punë ta bëj gati për dy de...

Infoshqip 8 views

Çmendet konkurentja e X Factor , gjysmë nudo i sulet anët... 0    0

Çmendet konkurentja e X Factor , gjysmë nudo i sulet anëtarit të jurisë, reagimi i tij do t’ju çudisë

Shqipet 12 views

Një Kat më Lart - Ilda Bejleri 23/12/2017 | IN TV Albania 0    0

Ilda Bejleri e ftuar në "Një kat më lart" me Ermal Peçi ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/int...

Shqipet 8 views